neděle 13. března 2011

poklidná neděle......

Jak hezky jsem víkend započala, tak i moc příjemně zakončila, a tomu jsem převelice ráda.

V sobotu jsem ještě jela na zahradu, hned je svět krásnější se slunečnými paprsky ve tváři,
a pár opravdu brzičkých jarních foteček....

a jinak se nám to krásně zelení, medvědího česneku už je všude kam oko dohlédne a na polích to začíná zelenat obilím....
chlupaté kočičíčerný bez je plný zdravé energie....ostružiní do čajíku mňam......maliní taktéž, ještě se přidá pár lístků meduňky a máty a osvěžující nápoj je na světě, k tomu jednu trnéčku a jakáto lahoda....česnek normální už se tlačí na sluníčko....i hortenzie přežilya kupodivu ¨angličan¨ taktéž, a za něj jsem převelice ráda, stačilo mu 5 stupňů v zimě na profukujícím okně a směr na jih....na oknách přežily všechny muškáty a kvetoucí


nový kvíteka poupátkoi na dalších jsou nové květy, jen nevím jestli je musím odstranit, nestačilo by přesadit jen do nové půdy s kompostem....co vy na to milé mé rádkyně??

Tak a tolik vše z nádherně prosvíceného víkendu, prosluněný, projasněný a nejvíce světla k nám jde těmi umytými okny :-)))) :-))))2 komentáře:

  1. Máš krásné muškáty,moje pelargónie jsou v horším stavu, ale snad až je převezu na faru,tak se vzpamatují. Krásné dny Mokopa (a ta poslední fotka je 1čková :o)

    OdpovědětVymazat
  2. Pherenisko, pokud muškáty nechceš celkově zmladit řezem nebo množit řízkováním, můžeš květy nechat.
    Krásné fotky a ta poslední u mě taky vede!

    OdpovědětVymazat