pátek 20. ledna 2012

Historie?....Současnost?

I když vyzařuje patinu historie.... historické není :-)).

Pouze mé nové a první zkušennosti s linorytem :-)) :-)), chce to ještě spoustu vychytání, jak s rydly, tak s nanášením barvy....za mě...i s tímhle jsem spokojená, právě proto, že to působí velmi staře, ošoupaně.Určitě to není mé poslední dílko.

7 komentářů:

 1. Pherenisko,zlatisté mayské nebo latinské slunce vyšlo z tvých tlapiček :o))...Mokopa

  OdpovědětVymazat
 2. To doufám, že to není poslední dílko! Je moc povedené. Jako dítko jsem měla prof. výtvarky, který nás tuto techniku učil. Musím přiznat, moc mě bavila. Děkuji, za její připomenutí. Jenom budu muset najít, kam se podělo moje "nádobíčko", protože se mi to bude hodit na výrobu tiskátek, k přípravě designu látek:-D
  Přeji hezké linorytí!

  OdpovědětVymazat
 3. Verunko to se ti zase něco povedlo. Parádní nápad. Už se těším, až mi ukážeš dílka, která tím ozdobíš.

  OdpovědětVymazat
 4. Milá Pherenis, veľmi pekný výtvor, podarila sa Ti úplná stará pečať ;-) Linoryt som naposledy robila ešte v ľudovej škole umenia a že to už je pár desaťročí... Teším sa na ďalšie. Musím Ti pochváliť aj fotky z prechádzky, aj keď sa Ti podľa predstáv nepodarilo zachytiť veveričku, aspoň si si ju zachytila okom naživo... Je spústa ľudí, ktorí by ani netušili, že tam pobehuje.
  Pekné dni, dobré svetlo a ľahkú ruku prajem! L

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji velice za milá slova chvály, jsou potěchou pro mou duši....

  mě linoryt ve škole minul...a jinde jsem neměla možnost tuto techniku vyzkoušet....tak zkouším aspoň teďka.....další námět se rýsuje :-)))

  milé pozdravení do čistě mrazivých dnů....Vaše pherenis

  OdpovědětVymazat
 6. No, ale to je krása...taky jsem se s tím ještě nesetkala...

  OdpovědětVymazat