úterý 17. srpna 2010

Vyplnění času dalším tvořeníčkem......


Tak vám zase zpestřím pokoukáníčko dalším tvořením....zatím je volného času dost i na tvořeníčko pro sebe.....

Tak jsem se konečně dala na vyzkoušení měsíčkové mastičky, doufám, že se povede....sádlo z vlastní výroby z pekárny...(můj nej pomocník v kuchyni,třetí rok klape bez problémů).
..nejdřív otrhat okvětní lístky.....
hrst jich byla...oranžových už není toliko....a už se macerují....
a trocha šitíčka....
krabička je vytvořena na popud mokopky (konečně nebudu převážet tvořeníčko v sáčku a mít jej pak protrhaný :-)))...)....mokopko....doufám, že nevadí že sem se nechala inspirovat, za což ti mooooooc děkujůůůůůů....:-* :-*a pečený zimní čajík...teďka si jej určitě nikdo nesplete....a ještě na pochutnáníčko....čerstvý chlebík, v pekárně po škvarcích nechávám malý zbytek škvarků se sádlem a pak hodím ingredience na chléb....je naprosto skvělý a pár dalamánků k tomu.....
klidně si zakrojte s čím máte rádi.....

4 komentáře:

 1. Jsi šikulka šikovná, budeš mít čajík na dlouhé zimní večery i mastičku, když mrazík trochu zaštípe... a ten chlebík, s chutí bych se zakousla :-) A krabička na tvoření? Ta by se mi taky hodila :-D Přeji Ti krásný den a zase spoustu nápadů na tvoření :-)

  OdpovědětVymazat
 2. jej si šikovná...nechtíkovou (mesičkovou) mastičkou si moja babka vyliečila ťažké obareniny na nohách....a ten chlebík je nádherný. Mňam :)

  OdpovědětVymazat
 3. Pherenisko, kochám se jak si jako správná selčička zahospodařila a připravila se na zimu.Jsem ráda, že se ti krabička pytlík zalíbil...ve tvém pojetí dostal romantický nádech.Moc pozdravů Mokopa

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Pherenis,
  si šikovná gazdinka, domáce je predsa len najlepšie. Tak si to v zdraví a pohode s rodinou uži! L

  OdpovědětVymazat